Dinosaury, o.z.

Hľadáš skupinu ľudí ktorá sa venuje rovnakým záujmom ako ty? Si tu správne

Občianske združenie Dinosaury (ďalej len „OZ“) je malá priateľská komunita, ktorá pravidelne organizuje voľnočasové aktivity rôzneho druhu (napr. turistika, bowling, chaty, múzeá, a pod.), a to najmenej raz mesačne.

Členovia OZ majú hradenú časť výdavkov spojených s týmito aktivitami. Výhoda fungovania pod hlavičkou OZ spočíva napríklad v tom, že časť aktivít bude v budúcnosti financovaná príspevkom od štátu alebo Vašimi 2% z daní, a zároveň máme nárok na rôzne skupinové zľavy, napríklad v múzeách alebo galériách.

Ak sa chceš stať členom, stačí vyplniť prihlášku a poslať ju buď na náš e-mail alebo poštou na doleuvedenú adresu. Členstvo vzniká po zaplatení členského poplatku, ktorý je 5 € mesačne alebo jednorazovo 60 € za rok, pričom zaniká pri nezaplatení. IBAN OZ je SK1683300000000055085814. Pri platbe nezabudni uviesť do poznámky Tvoje meno a priezvisko. Po prijatí platby Ťa oficiálne pridáme do OZ a sprístupníme Ti Facebook skupinu, kde budú všetky dôležité informácie o nadchádzajúcich udalostiach.

Ak ešte váhaš, či chceš vstúpiť do OZ, niektoré udalosti budú verejné, teda aj pre nečlenov. Budeme radi, ak sa zúčastníš, akurát nebudeš mať počas nich nič preplatené. Samozrejme, ak máš nápad na aktivitu, ktorú by sme mohli v budúcnosti zorganizovať, neváhaj nám ho napísať na náš e-mail.

Na stiahnutie:
Registračná prihláška Dinosaury, o.z.
Stanovy Dinosaury, o.z.

Tešíme sa na tvoju účasť 🙂

S pozdravom
Dinosaury

Facebook
Instagram

Dinosaury, o.z., Šancová 3573/31, 831 04 Bratislava, tel.: +421 918 260 253, ozdinosaury@gmail.com, IČO: 55085814, bankové spojenie: Fio banka, a.s., číslo účtu: 55085814/8330